July 15, 2024

YouTube вважається найпопулярнішим відеохостингом, і недарма – ресурс містить величезну кількість контенту, від блогерських роликів до фільмів та відеокліпів. Ось тільки на сайті немає зручної функції скачування відео. Як же бути, якщо хочеться зберегти улюблений кліп чи фільм? Ми розглянемо кілька способів, що діють, скачати відео з «Ютуба» за посиланням безкоштовно.

Які відео дозволено скачувати?

Для початку слід розуміти, що будь-який ролик, розміщений на відеохостингу, має авторів і власників. За законом саме вони мають право розпоряджатися викладеним контентом на власний розсуд. При цьому заборонено скачувати та будь-яким чином використовувати відео без письмової згоди майданчика.

Дозволено зберігати лише той контент, який наділений відповідною ліцензією – Creative Commons CC0 та CC BY. Також допускається розпоряджатися власними роликами, які раніше були завантажені до мережі.

З іншого боку, якщо ви не плануєте заробляти на збереженому контенті та завантажуєте його для особистої колекції, законності дій можна не переживати. Проблеми можуть виникнути лише в тому випадку, якщо вміст зберігається для комерційного використання.

Як скачати відео з ютуб на комп’ютер?

У мережі можна знайти безліч методів, що дозволяють завантажити відеоролики. Щоправда, згодом частина з них перестала працювати, оскільки відеохостинг постійно розвивається та активно бореться із незаконним використанням контенту. Ми зібрали для вас тільки актуальні способи скачати відео з «Ютуба» на комп’ютер. Розглянемо докладніше.

Може бути цікаво: https://doctorapple.com.ua/yak-zmenshiti-rozmir-pdf-naitipovishi-metodi/

За допомогою онлайн-сервісів

Найпростіший і популярніший спосіб завантажити ролик з «Ютуба», оскільки немає необхідності в додатковій завантаженні та установці сторонніх програм. Онлайн-сервіси не вимагають реєстрації, безкоштовні та прості у використанні. Єдиний їхній мінус — надмірна реклама. Тому бажано використовувати такі ресурси з блокувальником реклами або акуратно натискати на кнопки, щоб не потрапити на небажаний банер.

Серед найчастіше зустрічаються онлайн-сервісів можна виділити:

 • en.savefrom.net ― при завантаженні великих файлів пропонує збереження без звуку або втрати якості;
savefrom.net
 • x2download.com ― можна конвертувати відео у MP3-формат;
 • youtube4kdownloader.com ― здатний скачувати відео у 4К;
 • notube.net ― максимальна якість для завантаження 1080р;
 • unidownloader.com ― пропонує кілька форматів на вибір;
unidownloader.com
 • yt1s.com ― дозволяє зберігати файл зі звуком як 1080р.

Для використання цих сервісів достатньо відкрити сайт, вставити в спеціальну графу посилання на потрібний ролик і вибрати відповідну якість. Після натискання клавіші “Завантажити” почнеться збереження ролика на ПК.

За допомогою розширення для браузера

Розширення – це свого роду чарівна паличка, яка додає браузеру можливостей. Після встановлення розширення у браузері з’являється спеціальна кнопка, при натисканні на яку починається скачування відео.

Серед відомих розширень, що дозволяють завантажити відео онлайн із «Ютуба», варто зазначити:

 • YouTube Video Downloader. З його допомогою можна завантажувати відео у 4К-форматі.
YouTube Video Downloader
 • y2mate. Працює з браузерами Mozilla Firefox та Google Chrome та пропонує зберігати ролики в 1080p.
 • savefrom.net. Після встановлення напроти всіх медіафайлів з’являється стрілочка з можливістю вибрати якість перед завантаженням.

Зазвичай достатньо відвідати сайт завантажувача та натиснути “Встановити розширення”. Ресурси автоматично визначать браузер або попросять вибрати потрібний. Після встановлення можна завантажувати відео практично з будь-яких сайтів.

За допомогою стороннього програмного забезпечення

Якщо ви не проти встановити на свій комп’ютер іншу програму, цей варіант для вас. До того ж він відрізняється від інших вищою швидкістю завантаження, що є безперечним плюсом.

Програма для завантаження відео з «Ютуба» на кшталт ClipGrab або 4K Video Downloader дозволяє зберігати ролики в 4К-форматі та пропонує низку додаткових налаштувань.

ClipGrab

Зазвичай достатньо вказати посилання на відео, яке потрібно завантажити, і вибрати відповідні параметри формат, якість, чи потрібна конвертація, потім натиснути кнопку Завантажити і отримати потрібний файл.

Більшість таких програм є безкоштовними, але можуть мати платні версії, як 4K Video Downloader, де за додаткову плату можна зберігати одним кліком весь плейлист або канал.

Як скачати відео з YouTube на смартфон?

Для телефонів потрібен інший підхід, оскільки вони працюють за іншим принципом. Так, наприклад, не вдасться завантажити сторонню програму через Google Play, оскільки корпорація веде активну боротьбу із незаконними скачуваннями. Розберемо кілька варіантів того, як скачати відео з «Ютуба» безкоштовно на телефон.

За допомогою Telegram-бота

Спосіб вкрай простий і потребує лише наявності встановленого Telegram.

1. Впишіть у пошуковому рядку месенджера “Video-from.com”.

2. Відкрийте бота та натисніть кнопку «Запустити».

Video-from.com

3. Скопіюйте посилання на потрібне відео та надішліть його боту.

4. У відповіді бот надасть посилання на завантаження ролика в різних форматах.

5. Виберіть відповідний і зачекайте на завантаження.

Бот розуміє як короткі посилання, так і посилання на веб-версії YouTube.

За допомогою apk сторонніх програм

Оскільки в магазині програм завантажити відповідний софт не вийде, можна встановити його через файл завантаження. На сайті сервісу, що пропонує завантажити відео, знайдіть установник ― розширення такого файлу буде виглядати як .apk. Найбільш поширеними вважаються:

InsTube

Зайдіть на сайт для завантаження відео з «Ютуба» та завантажте установник. Швидше за все, система сповістить вас про те, що ви не маєте прав на встановлення такої програми, тому слід зробити такі дії:

1. Відкрийте налаштування смартфону.

2. Знайдіть пункт «Безпека».

3. Дозвольте інсталювати програми з невідомого джерела.

У деяких смартфонах цей пункт відсутній. У такому разі завантажте інсталятор і після появи вікна з попередженням системи натисніть «Налаштування». Пристрій відправить вас в меню програми, де і знаходиться пункт «Дозволити установку».

Як завантажити відео з YouTube на iPhone

Так, iPhone – це теж смартфон, проте працює він за принципово іншою системою, яка славиться закритістю. Способи, які працюють на Android для iOS не підходять. Тому ось кілька варіантів, як отримати бажане відео:

 • За допомогою швидкої команди. Отримайте команду за посиланням дотримуйтесь наступних інструкцій.
 • За допомогою Documents. Скопіюйте посилання на відео, запустіть сервіс та натисніть «Завантажити».
 • За допомогою програми Workflow. Ця програма для завантаження відео з «Ютуба», доступна в офіційному магазині App Store. Програма легко встановлюється, швидко налаштовується та дозволяє скачати відео за посиланням з ютуба.
 • За допомогою Safari. Будь-який із вищезгаданих онлайн-сервісів можна запустити у браузері та використовувати для збереження контенту.

Проблеми, які можуть виникнути при скачуванні

Звичайно, при першій завантаженні все може піти не так гладко, як хотілося б. Причини можуть бути різними:

 • Неактуальна версія програми для завантаження – намагайтеся використовувати інсталяційні файли з офіційних сайтів.
 • Відсутність авторизації на YouTube ― деякі програми не допускають скачування роликів без облікового запису на відеохостингу.
 • Погане з’єднання ― в першу чергу обов’язково перевірте сигнал підключення до інтернету, це забезпечить швидкість скачування та зведе до мінімуму ризик виникнення помилок.
 • Заблокований контент – якщо ролик з якихось причин заблокований на самому YouTube, завантажити його не вийде жодним із способів.
 • Один обліковий запис на декількох пристроях ― не намагайтеся скачати відео з ПК та смартфону одночасно, зазвичай така практика не призводить до жодних результатів.

Найголовніше ― перед тим, як зберегти з «Ютуба» відео, уважно читайте, що завантажуєте та встановлюєте на свої пристрої, ― це дозволить уникнути неприємних наслідків.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *