July 15, 2024

Pomodoro – простий, але досить ефективний метод керування часом – як онлайн, так і офлайн. Завдяки pomodoro-таймеру ви зможете подолати прокрастинацію та сфокусуватися на поточних завданнях. 

У цій добірці представлені найкращі (виходячи з відгуків) pomodoro-таймери для мобайлу та десктопу. Ми їх уважно протестували, виділивши найважливіші функції. В результаті, наш список pomodoro-таймерів виглядає так:

 • Focus Booster
 • Focus To-Do
 • Forest – Stay focused
 • Be Focused
 • PomoDone
 • Pomodoro Tracker
 • Goodtime
 • Focus Keeper
 • Таблиця з інформацією про програми

Підсилювач фокусування

Focus Booster – кросплатформний pomodoro-таймер: його можна завантажити для Windows, Mac OS, а також на мобільні платформи Android та iOS. 

Ця програма використовує техніку pomodoro для фокусування на певній задачі. Крім таймера, Focus Booster фіксує витрачений час у звітах. 

Зазначимо основні особливості цього тайм-трекера:

 • Приємна тема оформлення: на вибір темний/світлий інтерфейс. У ньому немає елементів, що відволікають, відображаються тільки міні-таймер і назва поточної задачі. 
 • Можливість збереження незавершеної сесії. Якщо завдання не укладається у 25 хвилин, до нього можна повернутися потім, поставивши таймер на паузу. 
 • Наочність: тимчасові таблиці (timesheets) створюються автоматично після виконання кожного завдання. Після завершення сесії їх можна експортувати у зручний формат. Також у Focus Booster доступні звіти. 

У безкоштовній версії Focus Booster є 20 сесій зі звітами (довжина сесії – від 15 до 90 хвилин). Вартість pro-версії – $4.99; в ній не лімітовано кількість сесій, доступний експорт даних до CSV. Ознайомитись з Pro-версією можна у 30-денному trial-режимі. 

Зосередьтеся на справі

http://www.focustodo.cn

Focus To-Do – чудовий безкоштовний to-do менеджер, який допоможе боротися з прокрастинацією та закінчити всі недороблені завдання. 

Основні функції: 

 • управління завданнями на мобільних та десктоп-пристроях, 
 • планування роботи та навчання, складання todo-списків.
 • нагадування про важливі завдання та події.  

В основі Focus To-Do лежить техніка pomodoro: користувач фокусується на задачі довжиною 25 хвилин і відпочиває між сесіями. Можна працювати в режимі non-stop без пауз між сесіями. 

Що стосується власне pomodoro-таймера, опцій доступно небагато. Можна ставити виконання завдання паузу, змінювати тривалість сесії. 

Відзначимо інші корисні функції програми:

 • Висновок статистики. Наочні графіки відображають витрати часу виконання завдань чи подзадач. Також Focus To-Do аналізує, скільки часу на день, тиждень чи місяць витрачалося на проекти.  
 • Доступ з усюди: синхронізація в реальному часі дозволяє працювати з Focus To-Do з телефону, планшета та настільних пристроїв (на кожному з них має бути встановлена ​​програма). 
 • Гнучка настройка: встановлення нагадувань, дати виконання завдання, повторень; дроблення на підзавдання. 

Загалом, як видно з опису, Focus To-Do – не просто pomodoro-таймер, у ньому присутні всі функції класичного таск-менеджера. 

Завантажити Focus To-Do на iOS: link | на Android: link

Ліс – залишайтеся зосередженими

Мобільний додаток для iOS та Андроїд буде корисним людям, яким складно сфокусуватися, втрачають концентрацію по ходу виконання завдань. 

Ця програма також використовує метод помодоро, але головна відмінність Forest від інших таймерів – це незвичайна реалізація, заснована на асоціаціях. Щоб виконати проект, потрібно посадити “ліс”, що складається з дерев – завдань. Чим більше дерев посаджено, тим доглянутішим виглядає ліс. Відповідно, закинули завдання – дерево висихає. 

За кожне посаджене дерево видається бонус – монета, яку можна витратити на приємні візуальні поновлення вашого лісу. 

Загалом, робота з pomodoro звична:

 1. Вказуємо час сесії та запускаємо таймер.
 2. Вчасно виконуємо завдання, отримуємо бонуси. 
 3. Зберігаємо завдання у списку та дивимося статистику. 

Крім мобільного додатка, Forest можна використовувати на робочому столі. Щоправда, лише як браузерне розширення для Chrome.

Завантажити Forest на iOS: link

Будьте зосереджені

Be Focused – додаток для iPhone, iPad та Mac. Дозволяє керувати завданнями, відстежувати їх виконання за допомогою візуально-наочних графіків.

Головні можливості програми: 

 • Налаштування часових інтервалів: виконання завдання (від 25 хвилин), час відпочинку між pomodoro-сесіями. Кількість робочих інтервалів на день та циклів між тривалими перервами.
 • Розширена статистика: на екран виводяться назва, статус поточного завдання, час закінчення. Для виконаних завдань доступна статистика – дата початку та закінчення, витрачений час, стільки завдань пропущено та часу витрачено на відпочинок. Можна відобразити графік виконання завдання протягом зазначеного періоду.
 • Імпорт списку завдань з інших програм: перенесені завдання розміщуються у списку Be Focused.
 • Налаштування повідомлень. Все можна налаштувати індивідуально: цокання годинника, будильник, час закінчення та запуску. Доступні також звичайні повідомлення – як для мобільної, так і для десктоп-платформи.
 • Синхронізація: хоча доступна вона тільки при покупці окремих програм для кожної платформи, вартість невисока: 4.99 за Mac OS версію і 1.99 за програму для iOS/iPad.

Завантажити Be Focused на iOS: link

TomatoDone

PomoDone App дозволяє працювати з pomodoro-завданнями саме так, як це було задумано спочатку (ніяких відволікаючих функцій тут немає). Дається 25 хвилин на виконання та 5 хвилин на перерву. 

Використовувати цей інструмент можна у вигляді мобільного додатка, десктоп-клієнта або як розширення для браузера. Можливо використовувати PomoDone як надбудову над іншими таск-менеджерами. Тобто необов’язково створювати нові завдання, а можна використовувати існуючий список, вибравши один із сервісів для інтеграції. У тому числі Todoist, Wunderlist, Asana, Basecamp та багато інших. 

Працює PomoDone просто:

 1. Створюємо обліковий запис PomoDone через сайт сервісу.
 2. Вибираємо сервіс для інтеграції.
 3. Завантажуємо та запускаємо програму.
 4.  Вибираємо завдання та запускаємо pomodoro-таймер.

Програма працює за передплатою. Вартість мінімального тарифу (Lite plan) становить €2 на місяць. До нього входять: доступ до звітів, інтеграція з програмами, підтримка підзадач та інші функції. 

Ultimate plan знімає всі ліміти та додає підтримку професійних систем управління проектами (project management tools) на кшталт JIRA, Asana, Nozbe, Paymo, Teamwork Projects, Basecamp та інші. 

Завантажити PomoDone на iOS: link | на Андроїд: link

Трекер Pomodoro

Pomodoro Tracker – ще один спосіб подолати прокрастинацію. Цей мобільний додаток дозволяє:

 • працювати із завданнями за методом pomodoro;
 • вказувати кількість завдань перед тривалою перервою;
 • відстежувати прогрес за цей період через звіти;
 • задавати інтервал виконання завдань та час відпочинку;
 • налаштовувати звук та стиль повідомлень;

Програма Pomodoro Tracker доступна на веб-сайті та в App Store. Крім автономного режиму, передбачається інтеграція із сервісами Google Calendar/Google Tasks/Telegram. 

Завантажити Pomodoro Tracker на Mac OS: link

Добрі часи

Відмінний pomodoro-трекер для Андроїд. особливості: 

 • На телефоні виводиться назва завдання, час виконання, кількість завершених сесій. 
 • Завдання можна поставити на паузу та відновити у будь-який момент. 
 • Через статистику зручно відстежувати продуктивний час щодня у вигляді графіків. 
 • Завдання зручно групувати та призначати їм мітки. 
 • Тривалість сесій та перерв гнучко налаштовується через налаштування Goodtime.

Завантажити Goodtime для Android: link

Фокус кіпер

Focus Keeper – безкоштовний pomodoro-таймер для iOS. Дозволяє налаштовувати сесії, визначати цілі (кількість сесій на день), змінювати колір та звук повідомлень. Взагалі, налаштовується тут усе, й у тому числі тривалість сесій/перерв. 

Прогрес фіксується у вигляді графіків (довжиною 14 і 30 днів). Звіти можна переглянути у відповідному розділі програми. 

Завантажити Focus Keeper на iOS: link

Таблиця з інформацією про програми

додатокРозробникiOSAndroidвікнаMac OS
Зосередьтеся на справіShenzhen Tomato Software Technology Co., Ltd.посиланняпосиланняxx
Ліс – залишайтеся зосередженимиSEEKRTECH CO., LTD.посиланняx
Будьте зосередженіДенис Євенкопосиланняx
TomatoDonePomodone UABпосиланняпосиланняxx
Трекер PomodoroKirill Klenovпосилання
Добрі часиАдріан Котфаспосилання
Фокус кіперPIXO Incorporationпосилання
About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *