July 15, 2024

При запуску деяких ігор та програми ви можете отримати повідомлення про помилку ініціалізації програми 0xc0000135, з єдиною доступною опцією – вихід із відповідної програми.

У цій інструкції розглянемо можливі причини та способи виправити помилку 0xc0000135 у Windows 11 або Windows 10.

Способи виправити помилку 0xc0000135 під час запуску гри або програми

Microsoft .NET Framework

Одна з найчастіших причин помилки ініціалізації програми з кодом 0xc0000135 – відсутність необхідних бібліотек DLL .NET Framework та компонентів WCF. Для їх встановлення можна використовувати такі кроки:

 1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора, для цього можна використовувати пошук у панелі завдань за командним рядком і пункт «Запустити від імені адміністратора» для знайденого результату.
 2. По порядку введіть наступні команди, натискаючи Enter після кожної та чекаючи завершення процесу встановлення. Якщо під час виконання команди вам здасться, що процес завис, наберіться терпіння і дочекайтеся завершення.dism /online /enable-feature /featurename:netfx3 /all dism /online /enable-feature /featurename:WCF-HTTP-Activation dism /online /enable-feature /featurename:WCF-NonHTTP-Activation
 3. Закрийте командний рядок та перезавантажте комп’ютер.

Крім описаного вище способу, ви можете увімкнути компоненти .NET Framework в панелі керування, у тому числі при помилках під час виконання наведених вище команд:

 1. Натисніть клавіші Win+R на клавіатурі, введіть appwiz.cpl та натисніть Enter
 2. На панелі ліворуч виберіть «Увімкнення та вимкнення Windows».
 3. Увімкніть усі компоненти .NET Framework та вкладені елементи та натисніть «Ок».

Ще одна можливість – завантажити останні версії .NET Framework з офіційного сайту Майкрософт (рекомендується встановити як останню версію, так і версію 3.5).

Після встановлення необхідних компонентів та перезавантаження комп’ютера перевірте, чи зберігається помилка.

Переустановка програми з попереднім додаванням у виключення антивірусу

Якщо помилка 0xc0000135 з’явилася при спробі запуску не самої ліцензійної гри або програми, можна спробувати один із таких варіантів вирішення:

 • Видалити програму, завантажити її з іншого джерела та встановити знову.
 • Видалити програму, додати папку інсталятора і папку, куди встановлюється програма у виключення антивірусу, а потім повторити інсталяцію.

Проблема може виникнути через те, що вбудовані засоби захисту Windows видаляють модифіковані файли встановлюваної програми, як це описано в статті: Що робити, якщо Windows сама видаляє файли , внаслідок відсутності необхідних компонентів ви отримуєте помилку 0xc0000135.

У випадку, якщо помилка виникає з програмою Microsoft Store, можна просто видалити програму і встановити її повторно. Ще два варіанти для цього випадку:

 • Використовувати команду wsreset.exe у командному рядку, запущеному від імені адміністратора.
 • Використовувати опції «Виправити» та «Скинути» у додаткових параметрах програми: Установки — Програми — Встановлені програми — вибір програми та відкриття додаткових параметрів.

Відновлення системних файлів Windows

В окремих випадках проблема може бути спричинена пошкодженнями системних файлів Windows. Можна спробувати наступний варіант вирішення проблеми:

 1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора.
 2. По порядку введіть дві команди, дочекавшись виконання кожної з них:dism /online /cleanup-image /restorehealth sfc /scannow

Після виконання команд, перевірте, чи було вирішено проблему.

Додаткові варіанти вирішення

Якщо попередні методи не спрацювали, кілька додаткових методів виправити ситуацію:

 • Якщо до недавнього часу помилка 0xc0000135 у тій же грі або програмі не спостерігалася, спробуйте використати точки відновлення системи на дату до появи проблеми.
 • Якщо після інсталяції оновлень Windows виникла помилка, можна спробувати видалити останні оновлення. 
 • Виконайте чисте завантаження Windows і перевірте, чи з’являється помилка в цьому випадку. Якщо ні — причина, мабуть, у якихось сторонніх службах чи програмах.

Також може мати сенс виконати перевірку комп’ютера на наявність вірусів і шкідливих програм: вони рідко є причиною помилки, але теоретично це можливо.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *