July 15, 2024

Користувачі iPhone, які також використовують Windows 11, нарешті отримали крос-платформну функціональність. Тепер ви зможете переглядати текстові повідомлення або сповіщення зі свого смартфона на комп’ютері і навіть здійснювати дзвінки. Для цього лише потрібно завантажити новий додаток і прив’язати пристрій.

Windows 11 iPhone

Windows 11 вже пропонує безліч рішень для взаємодії зі смартфонами на базі Android , тоді як Apple користувачі залишалися осторонь через її закриту екосистему. Проте вже у травні 2023 року компанія Microsoft представила інтеграцію Windows 11 з iPhone за допомогою програми Зв’язок із телефоном (Phone Link).

Завдяки цій програмі, ви можете без проблем підключити Android/iPhone пристрій до Windows 11 . Єдине обмеження: для цього буде потрібно iOS 14 або пізніша версія та остання версія Windows.

Якщо на вашій операційній системі відсутня можливість для підключення iPhone, то, швидше за все, вам необхідно встановити останні оновлення з Windows Update і оновити сам додаток для зв’язку телефону.

Підключаємо iPhone до комп’ютера з Windows 11

Підключити смартфон від Apple стало значно простіше завдяки новій версії Phone Link.

 1. Встановлюємо програму з Microsoft Store .
 2. Запускаємо програму з меню Пуска або через магазин Microsoft Store.
 3. У новому вікні вибираємо iPhone і приступаємо до налаштування. Ця опція недоступна для застарілої версії ОС – перевірте останні оновлення у Windows Update.
 4. Після цього з’явиться вікно з QR-кодом, який потрібно відсканувати за допомогою камери телефону із підключеним Bluetooth. В якості альтернативи можна використовувати підключення через URL-посилання.
 5. Як тільки ви відскануєте QR-код за допомогою камери, на екрані смартфона з’явиться повідомлення про прив’язку пристрою до Windows.
 6. З вікна сповіщення натискаємо “Відкрити” для завантаження програми Link to Windows з AppStore.
 7. У програмі Link to Windows натискаємо “Прив’язати новий комп’ютер”.
 8. На вашому комп’ютері та телефоні з’явиться шестизначний код. Переконайтеся, що цифри збігаються на обох пристроях, а потім натисніть “Прив’язати”.
 9. Після підтвердження прив’язки з’явиться нове повідомлення з проханням дозволити комп’ютеру отримувати повідомлення з iPhone. Натискаємо “Дозволити”.
 10. Після цього на ПК з’явиться поетапна інструкція щодо того, як підключити Bluetooth на смартфоні для синхронізації контактів.
 11. Тепер ваш комп’ютер та iPhone прив’язані та синхронізовані. Ви можете отримувати повідомлення, SMS та дзвінки на вашому ПК.

Якщо ви зіткнулися з помилкою прив’язки в одному з етапів, вам необхідно зайти в налаштування Bluetooth і вибрати “Забути цей пристрій” і почати весь процес налаштування заново. Програма Phone Link також опише всі необхідні кроки.

Доступні можливості після прив’язки iPhone до Windows 11

Після успішної прив’язки телефону ви зможете отримувати повідомлення, включаючи SMS та інші повідомлення з iPhone у правій панелі повідомлень Windows 11. Ви можете відповідати на повідомлення прямо з вікна повідомлень на панелі повідомлень.

Зв'язок із телефоном - Набір номера

Крім цього, ваш додаток буде відображатися у системному треї у вигляді маленької іконки. При відкритті програми ви отримуєте доступ до дзвінків та контактів, які можна набирати безпосередньо на клавіатурі.

У деяких випадках ця програма може працювати нестабільно, а кількість можливостей залишається дуже обмеженою. Проте Phone Link успішно справляється зі своїми основними завданнями – прив’язкою телефону та отримання повідомлень на Windows.

Які обмеження?

Phone Link не дозволяє створювати або відповідати на групові повідомлення, а також надсилати зображення, GIF або додаткові емодзі.

Що стосується дзвінків, програма може некоректно виводити звук на динаміки комп’ютера при підключеній Bluetooth гарнітурі. Також із незручностей варто згадати про те, що закриття вікна програми завершує дзвінок.

Поточна версія програми для прив’язки iPhone залишається досить сирою, тому повністю покладатися на Phone Link поки що не варто. Розробники активно працюють над виправленням помилок і доповнюють інтерфейс новими можливостями, а поки що залишається єдиним способом зручної прив’язки телефонів від Apple для Windows.

Відмінності можливостей між iPhone та Android

Phone Link для Android надає значно більше можливостей, ніж для iPhone. Це можна пояснити тим, що компанія Microsoft в першу чергу орієнтувала свою останню ОС для інтеграції з Android-пристроями.

Якщо ви використовуєте нові смартфони на базі Android, наприклад Samsung Galaxy S21, то ви можете запускати кілька програм для телефону на екрані робочого столу Windows. Ви також можете переглядати та передавати будь-які фотографії прямо з камери телефону. Користувачам Apple пристроїв потрібно для цього встановлювати окрему програму Apple iCloud для Windows.

Якщо вам потрібна повна сумісність між вашим iPhone і комп’ютером, то все-таки варто задуматися про придбання Mac. Для власників Android-смартфонів підійде все ж таки операційна система від Microsoft.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *