July 15, 2024

Нові смартфони iPhone 15 вже почали продаватися у всьому світі, і щасливі володарі навіть встигли поскаржитися на перші баги. Наприклад, айфони сильно гріються з незрозумілих причин і завдають неприємних відчуттів.

Будь-яка техніка іноді глючить і гальмує, і на це може бути багато причин. Найчастіше позбавитися від перегріву, аномального «жора» акумулятора або зависання ОС допомагає хард-ресет, або «жорстке» примусове перезавантаження пристрою. Ось як це зробити на всіх моделях iPhone 15:

  • Коротко натисніть та відпустіть кнопку гучності «вгору»
  • Коротко натисніть та відпустіть кнопку гучності «вниз»
  • Натисніть та утримуйте кнопку Power / Siri
  • Відпустіть кнопку, коли з’явиться яблучко.
iPhone 15

Фото: MacRumors

Готово! Тепер пристрій знову запустило всі системні процеси і цілком можливо більше не гальмуватиме і грітиметься.  

А ми нагадаємо, що зараз виявлена проблема сильного нагрівання смартфону, при цьому, теелфон може гальмувати і навіть повністью виключитися.

Детальніше про це у нашій статті – https://doctorapple.com.ua/skhozhe-apple-dovedetsya-zniziti-produktivnist-iphone-15-pro-ta-pro-max/

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *