April 12, 2024

Таке припущення висунув аналітик Мінґ-Чі Куо через скарги користувачів на перегрів флагманських айфонів. Він також розповів, що могло стати причиною такої серйозної помилки.

За словами аналітика, проблема може бути пов’язана не стільки з потужністю чіпа A17, скільки з прагненням Apple знизити вагу пристрою. Куо вважає, що це призвело до неминучих компромісів, у ході яких системі охолодження приділили менше уваги, ніж варто було б. Титанова рамка, якою так хвалилася Apple, стала однією з причин, через яку смартфон гірше розсіює тепло всередині корпусу. 

Втім, це не означає iPhone 15 Pro та Pro Max розігріваються не так сильно, щоб їх неможливо було тримати в руках. Але при значному навантаженні, наприклад, ігри чи запис відео, можна відчути дискомфорт. На думку експерта, Apple може усунути неполадку через оновлення, яке зменшить продуктивність чіпа A17. 

Нагадаємо, що власники нещодавно випущеного iPhone 15 Pro поскаржилися в соціальних мережах на перегрів преміум-версії флагманського продукту Apple. Клієнти повідомили в соціальних мережах і на форумі підтримки Apple , що телефон стає настільки гарячим, що його можна відчути крізь чохли, і він став занадто гарячим, щоб тримати в руках. На форумі один пост зі скаргою на перегрів отримав 2215 відповідей «я теж».

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *