July 15, 2024

Вам не потрібно встановлювати сторонні програми або покладатися на онлайн-інструменти для перетворення файлів PNG на Mac у файли JPEG.

Лайтрум на MacBook Pro

Існує багато різних форматів файлів зображень. Найбільш поширеними є JPEG і PNG, але існують інші формати файлів, такі як GIF, BMP, TIFF і HEIC. Різні програми дозволяють конвертувати зображення з одного формату файлів на інший, але ви також можете робити це прямо з macOS без встановлення додаткового програмного забезпечення.

Тут ми розповімо, як конвертувати файли PNG у JPG на вашому Mac, використовуючи два різні вбудовані рішення в macOS.

Чим PNG-файли відрізняються від файлів JPEG?

Незважаючи на їхню схожість і широке поширення, між файлами PNG і JPEG є багато відмінностей. Через те, що файли JPEG стиснуті, вони містять менше даних, ніж файли PNG. Це призводить до того, що файли JPEG зазвичай також менші.

PNG також підтримує прозоре тло, що робить його кращим для графічного дизайну та текстових зображень. Це одна з причин, чому більшість операційних систем зберігають скріншоти у форматі файлів PNG.

Перетворення PNG на JPEG за допомогою попереднього перегляду

Перетворення файлу PNG на файл JPEG дуже просто за допомогою вбудованої програми Preview. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Відкрийте зображення PNG у режимі попереднього перегляду.
  2. Тепер перейдіть у «Файл» > «Експорт» у рядку меню. Експорт файлу в попередньому перегляді
  3. Потім виберіть JPEG як формат файлу та встановіть потрібну якість за допомогою повзунка. Попередній перегляд відомостей про файл експорту
  4. Введіть ім’я та вкажіть місце для вихідного файлу та натисніть Експорт.

Це перетворює файл PNG на файл JPEG, готовий до використання!

Перетворення PNG на JPEG за допомогою швидких дій

Ви також можете конвертувати PNG у JPEG за допомогою швидких дій у Finder. Для цього дотримуйтесь простої інструкції нижче:

  1. У Finder натисніть, утримуючи клавішу Control, на зображення PNG, яке потрібно перетворити.
  2. Наведіть вказівник миші на «Швидкі дії» у контекстному меню та виберіть «Перетворити зображення» праворуч. Конвертувати зображення в Finder macOS
  3. Виберіть формат JPEG та розмір зображення у спливаючому вікні та натисніть «Перетворити на JPEG». Перетворення інформації про файл зображення macOS
  4. Файл JPEG буде збережено в тому ж місці, що й вихідний PNG. За потреби відредагуйте ім’я файлу та натисніть клавішу Enter, щоб зберегти файл.

Спробуйте використати JPEG безпосередньо в майбутньому

Як бачите, конвертувати файл PNG у файл JPEG на Mac легко та просто. Ви можете зробити це прямо з попереднього перегляду або швидких дій у Finder, позбавляючи вас необхідності встановлювати сторонні програми на ваш Mac.

Якщо ви виявите, що часто конвертуєте скріншоти PNG у файли JPEG, може бути зручніше безпосередньо захоплювати зображення у форматі PNG, щоб заощадити час та нерви під час їх перетворення. Apple дозволяє змінити формат файлу за промовчанням для скріншотів на вашому Mac.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *