July 15, 2024

Чи коштують Apple AirPods Max своїх грошей? Це може здатися малоймовірним, враховуючи, що більшість найкращих накладних навушників набагато дешевші. І, незважаючи на те, що AirPods Max є найпреміальнішою парою навушників Apple і можуть використовувати дротове з’єднання, вони навіть не сумісні з Apple Music lossless.

І все ж таки наша відповідь — так: AirPods Max коштують своєї ціни. Фактично, їх можна справедливо вважати одними з найкращих навушників з шумопоглинанням і навіть одними з найкращих навушників загалом . Так, є більш дешеві альтернативи AirPods Max , але дизайн, якість звуку та пропоновані функції роблять їх дуже привабливими.

Тим не менш, це безумовно не імпульсивна покупка. Отже, я резюмую цей огляд Apple AirPods Max спеціально для тих, хто запитує, чи варто їм витрачати гроші. Можу відразу сказати, що вони чудово виглядають, звучать краще і у них достатньо бонусних функцій, за які варто заплатити навіть 27000 гривень. Але якщо ви хочете докладніше дізнатися про всі переваги та недоліки цих навушників, читайте наш огляд AirPods Max.

Характеристики AirPods Max

Ціна:27000 грн.
Кольори:сріблястий, сірий космос, Синє небо, рожевий, зелений
Розмір:188 х 167,6 х 84 мм
Вага:385 г
Час автономної роботи:20 годин
Динаміки:40-міліметрові динамічні драйвери
особливості:ANC, просторовий звук, спільне використання звуку, Siri

Ціна та доступність

Як я вже згадував вище, AirPods Max коштують приблизно 27000 гривень і випускаються в п’яти кольорах: сріблястий, сірий космос, блакитне небо, рожевий і зелений. Амбушюри магнітні, їх можна міняти, додаткова пара коштують вони приблизно 3650 гривень, що теж не дешево.

Разом із навушниками в коробці ви отримаєте чохол Smart Case та кабель Lightning-to-USB-C, але без адаптера живлення. AirPods Max також не використовує аудіокабель Lightning – 3,5 мм, який вам потрібно буде купити за 1750 гривень, якщо вам потрібен варіант прослуховування без Bluetooth.

Іншими словами, AirPods Max дешевше, ніж справжні аудіофільські навушники, такі як Focal Clear, але все одно обійдуться вам у копійчину.

Дизайн

На відміну від Apple AirPods, обшиті культовим білим пластиком, AirPods Max випускаються в забавній кольоровій гамі, яка добре піддається ретро-естетиці. Рожеві, які я тестував, нагадують мені цукерки, але не по-дитячому.

Apple AirPods Max підлозі боком

Амбушюри, що обертаються, покриті овальними подушками з піни з ефектом пам’яті, які не такі м’які, як у Sony WH-1000XM4, але все ж створюють губчасте, надійне ущільнення навколо вух.

Вони з’єднані рамою із нержавіючої сталі з тонкими телескопічними важелями, які розширюються вгорі, утворюючи сітчасту пов’язку на голову. Я відчуваю, що тиск, що знімається повітропроникним куполом, робить 385 грам легшим, ніж вони є насправді. Тим не менш, AirPods Max помітно більший за навушники Sony WH-1000XM4 і Bose 700, які кожні важать всього 254 грами.

Зображення Apple AirPods Max спереду

Apple зробила розумний крок, запозичивши та збільшивши цифрову коронку Apple Watch для AirPods Max. Подібно до того, як коронка забезпечує навігацію на розумному годиннику Apple, на AirPods Max вона використовується для регулювання гучності, пропуску треків і відтворення або призупинення звуку. Це також засіб виклику Siri та відповіді на телефонні дзвінки або їх завершення. Я визнаю, що є щось приємне в повороті диска, хоча кілька разів проводив пальцем по гучності, поправляючи зачіску.

Зображення Apple AirPods Max збоку

Інша кнопка на правому навушнику – це перемикач шумоподавлення та режиму прозорості. То де ж кнопка включення AirPods Max, запитаєте ви? Її немає, що дуже дивно. Хоча навушники переходять в режим зниженого енергоспоживання, коли знаходяться в нерухомому стані протягом декількох хвилин або в магнітному інтелектуальному корпусі, я все ж таки думаю, що Apple повинна була зробити спосіб повного відключення AirPods Max.

Якість звуку

Звук AirPods Max починається зі спеціально створеного 40-міліметрового динамічного драйвера в кожній чашці, що забезпечує глибокі баси, точні звуки середнього діапазону та чисті високі частоти. Також є двигун із подвійним неодимовим кільцевим магнітом, який обмежує гармонічні спотворення до менше 1% навіть за максимальної гучності. Коли я повністю ввімкнув AirPods Max, музика звучала як завжди збалансовано, хоча кількість шумових повідомлень Apple Health збільшилася.

Зображення Apple AirPods Max з iPhone

Apple використовує чіп H1 в кожному вусі, індивідуальний акустичний дизайн і передове програмне забезпечення для досягнення обчислювальної продуктивності звуку, на кшталт обчислювальної фотографії iPhone 12. Кожен з чіпів має 10 звукових ядер, які можуть виконувати 9 мільярдів операцій на секунду, підтримуючи Adaptive EQ для індивідуального прослуховування та відповідного налаштування звуку на льоту.

Мабуть, вистачить технічних характеристик. Як бездротові навушники AirPods Max, ймовірно, не найкращий вибір для справжніх аудіофілів або професіоналів в області звуку, яким потрібно відтворення без втрат. Навушники Apple, як і раніше, звучать на рівні високого класу, можливо, не такого високого класу, як дротове професійне обладнання, але пропонують більше, ніж більшість інших популярних моделей навушників.

Рівна басова лінія в Humble Ламара Кендріка звучить глибоко, і я міг чути, як репер вимовляє свої слова з чіткістю, якої я ніколи раніше не помічав у цій пісні. У той час як WH-1000XM4 також точні, вони не забезпечують такого ж ступеня визначення. Так само Alicia Keys звучала більш плавно, прогоні You Don’t Know My Name через AirPods Max. Було відчуття, що обидві ці пісні я слухав у студії.

Щоб отримати більше вражень від концерту, я ввімкнув “Sweet Emotion” Aerosmith. Бас-гітара Тома Гамільтона вібрувала у моїх вухах, тоді як акустика Джо Перрі була навмисною, а гострий вокал Стівена Тайлера переніс мене до концертної зали. «Enter Sandman» Metallica дав схожий результат, басовий барабан прогримів крізь фірмовий гуркіт пісні.

Я оцінив звукову сцену AirPods Max у всіх моїх улюблених музичних жанрах, але мій улюблений аспект тестування пов’язаний не з музикою. Просторовий звук, який Apple представила в AirPods Pro і допомогла їм стати одними з найкращих бездротових навушників – це функція прослуховування, яка змінює правила гри.

Просторовий звук – це переважно об’ємний звук, але тільки для гарнітури. Він підтримує відеоконтент 5.1, 7.1 та Dolby Atmos, а також використовує вбудовані засоби відстеження голови, щоб відтворювати звук у відповідності до того, що ви бачите на екрані під час перегляду відео на iPhone або iPad. Наприклад, коли кораблі наближалися з лівого боку екрана вправо і вниз до планети в Зоряних війнах: Скайуокер. Схід», їхнє гудіння було з точністю від мого лівого вуха до правого. Просторовий звук також перекалібрувався, коли я рухав головою, що мене завжди вражало.

Режим шумоподавлення та прозорості

Усього кілька місяців тому я взяв до рук AirPods Pro, щоб заглушити крики немовлят, галасливу техніку та рух транспорту у моїй квартирі чи навколо неї. Вони дуже допомогли зосередитися на роботі, але боже після AirPods Max буде складно повернутися до них.

Зображення Apple AirPods Max деталі

Хоча є лише один рівень шумоподавлення, він відмінний. Якщо ви віддаєте перевагу гострому настроюванню для цієї функції, Bose 700, ймовірно, більш раціонально підходить для вас з його 11 рівнями шумозаглушення. Навпаки, AirPods Max пропонує лише один рівень прозорості, в той час як Sony WH-1000XM4 має кілька налаштувань для навколишнього звуку.

Загальною темою AirPods Max є те, що більше можливостей не обов’язково краще. При паралельному тестуванні навушники Apple ідеально поєднуються з двома найкращими навушниками з шумозаглушенням на ринку. Я не став би називати AirPods новим королем ANC. У ці дні я не часто виходжу з квартири, тому YouTube надав мені звуки атмосфери Нью-Йорка, які приблизно відтворюють мій звуковий ландшафт у годину пік. AirPods Max впоралися краще, ніж Bose 700, усунення низьких частот вітру і гулу жвавих вулиць, але навушники Bose чудово впоралися із середньо- та високочастотними звуками, такими як гудки автомобілів та скрип шин.

І знову, якщо ви хочете налаштувати звук (або його відсутність) AirPods Max може бути не ідеальною гарнітурою. Але якщо ви погоджуєтесь відмовитися від контролю над обчислювальною продуктивністю Apple, ви не будете розчаровані.

Налаштування, Siri та якість телефонних дзвінків

Не дивно, що власники інших пристроїв Apple зможуть максимально використати можливості AirPods Max. Коли ви витягуєте ці навушники з футляра, чіп H1 ініціює миттєве сполучення з вашим iPhone, і незабаром ви можете керувати AirPods Max з Apple Watch або відтворювати між iPad або HomePod mini.

Ви також отримаєте Siri, яка не є моїм улюбленим голосовим дворецьким, але корисна для відправки текстових повідомлень і відповіді на дзвінки. Ви також можете використовувати помічника Apple AI для керування найкращими пристроями HomeKit через AirPods Max.

Я виявив, що AirPods Max краще за інші моделі AirPods, коли справа доходить до якості телефонних дзвінків, усуваючи більшу частину фонового шуму, ніж ті, які я взяв для тестування. Я помітив, що можу чути свою промову, щоб не закричати. Фактично, у режимі прозорості AirPods Max навіть посилюють гучність мого голосу у вухах.

Розумний чохол

Зазвичай я не став би присвячувати цілий розділ огляду кобурі пристрою, але над корпусом AirPods Max Smart Case насміхалися і поминали до нескінченності. Скажу чесно, я не ненавиджу його, навіть якщо він схожий на показну шкіряну сумочку. Я не проти використання оголов’я як ручка для перенесення, до того ж гнучкий футляр займає мінімум місця, коли він не використовується.

Apple AirPods Max комплектація

Однак у мене є дві проблеми: по-перше, оголена пов’язка здається магнітом для мікробів. Я людина гігієнічна, але чи варто мені брати AirPods Max після поїздки у громадському транспорті чи занять спортом. По-друге, Smart Case не дає жодного почуття захисту. Я б не став кидати AirPods Max в рюкзак разом з рештою мотлоху, як інші навушники, включаючи AirPods Pro.

Час автономної роботи

У своєму тестуванні я виявив, що AirPods Max відповідають заявленим Apple 20 годин автономної роботи, незалежно від того, скільки часу я витратив, слухаючи або розмовляючи. Протягом двох днів – включаючи 3 години телефонних дзвінків, 10 годин музики чи телебачення та кілька годин простої тиші між ними – у моїх AirPods Max все ще залишалося близько 10% заряду. І за ніч у їхньому футлярі, акумулятор майже не розрядився.

Apple дуже добре спланувала цей хід без кнопки живлення. Режими з низьким енергоспоживанням досить ефективні, тому більшості людей AirPods Max при нормальному використанні має вистачити на кілька днів автономної роботи. Але якщо вам важливий термін служби батареї, знайте, що ви отримаєте ще 10 годин від Sony WH-1000XM4.

Ще одне зауваження: якщо ви оберете аксесуар Lightning/3,5 мм, вам все одно доведеться заряджати AirPods Max. Кабель просто додає можливість прослуховування проводів і виключає можливість затримки звуку, але не може використовуватися для заряджання.

Враження

AirPods Max — найкращі навушники Apple, тому шкода, що вони не в більш прийнятному ціновому діапазоні. Але ці навушники доповнюють екосистему Apple і тепер, коли вони тут, мені важко просто зараз мріяти про будь-які інші навушники-вкладиші. Поєднання м’якого комфорту, бездоганної якості звуку та приголомшливих функцій, таких як просторовий звук, важко перевершити.

Крім того, що вони сумісніші з Android, навушники Bose 700 і Sony WH-1000XM4 коштують значно менше і пропонують порівнянне шумозаглушення. Крім того, обидва мають практичні чохли, роз’єм для навушників та вимикач.

Якщо ви можете не звертати уваги на ці застереження і у вас є гроші, щоб витратити, AirPods Max є ваш квиток до розкоші прослуховування.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *