April 13, 2024

Довгий час екран блокування iOS не змінювався, а кількість сервісів та програм, які виводять на нього свої повідомлення лише зростала. З часом керувати повідомленнями на екрані блокування ставало складніше, у активних користувачів гаджета утворювалося ціле звалище з повідомлень.

Розповідаємо, як налаштувати екран блокування iOS та приховати непотрібні повідомлення.

Як змінити зовнішній вигляд повідомлень на екрані блокування iOS

Розробники пропонують три ва&анти відображення повідомлень на заблокованому екрані iPhone.

1. Перейдіть до Установки — Повідомлення.

2. Знайдіть розділ Відображати як.

3. Виберіть відповідний параметр. Доступні такі опції:

Кількість — наймінімалістичніший варіант оформлення, при якому бачитимете лише кількість пропущених повідомлень. Натисканням можна розкривати список сповіщень та приховувати його назад.

Стопка – повідомлення будуть зібрані в стопку, зверху якої ви побачите найновіше повідомлення. Як і в попередньому випадку, натисканням на стос можна розкривати її.

Список — класичний вид повідомлень, що займає весь вільний простір на екрані блокування.

Крім цього, можна налаштувати: доставку повідомлень за розкладом і приховувати текст повідомлень без розблокування гаджета по Face ID або Touch ID.

Тепер ви знаєте, як настроїти зовнішній вигляд повідомлень на заблокованому екрані смартфона і очистити його від непотрібного сміття.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *