July 15, 2024

Для користувачів iPhone Apple Watch можуть стати цінним супутником протягом дня, допомагаючи керувати повідомленнями, відстежувати активність, надсилати повідомлення друзям та родичам та багато іншого. Але ви можете не знати, що Watch можуть допомогти вам навіть після того, як згасне світло.

Гарний нічний сон – важлива частина збереження здоров’я. Apple має власний офіційний додаток для сну для Apple Watch, але є також ряд сторонніх додатків, які виконують те саме завдання. Ось деякі з найкращих програм для сну для Apple Watch.

1. AutoSleep

Вам не потрібно турбуватися про активацію AutoSleep, перш ніж ви лягаєте спати. Відповідно до своєї назви програма автоматично починає відстежувати сон, поки ви носите Apple Watch, коли ви потрапляєте в сіно.

Перед першим запуском необхідно пройти через майстер налаштування. Ви також можете налаштувати програму, якщо спите неспокійно. Щоранку ви можете переглядати докладний аналіз свого сну, у тому числі час, коли ви спали легше або глибше, частоту серцевих скорочень та скільки часу було порушено сон.

Ви можете подивитися на свій сон як інтерфейс годинника. Як тільки ви досягнете певної мети, годинник перейде з червоного на зелений. Щоб одразу побачити всі дані, перейдіть на сторінку “Сегодня”; він показує вам таку інформацію, як рейтинг сну, час сну та багато іншого.

Завантажити: AutoSleep (3,99 долара США)

2. Sleepzy

Для більшості з нас прокидатися і вставати з ліжка – найважче, що треба робити щодня. Sleepzy хоче зробити це трохи простіше. Ваш iPhone та Apple Watch працюють разом, щоб відстежувати ваш сон уночі. А коли Sleepzy виявляє найлегшу фазу вашого сну, він активує будильник, щоб допомогти вам почуватися менш сонним під час пробудження.

Ви можете встановити ціль сну і щотижня відстежувати, чи відстаєте ви від неї. Додаток також відстежує якість сну, щоб ви могли вносити корективи та покращувати його.

Передплата преміум-класу відкриває ряд функцій. Ви можете переглядати розширену статистику та відстежувати прогрес з часом, слухати нічні звуки та дізнаватися, чи хропете ви, а також отримувати всі дані про сон. Він також видаляє рекламу.

Завантажити: Sleepzy (Безкоштовно, доступна передплата)

3. NapBot

NapBot використовує технологію машинного навчання як на iPhone, так і Apple Watch, щоб визначати і краще відстежувати режим сну. Оскільки ви продовжуєте використовувати програму з плином часу, вона використовує цю інформацію, щоб стати кращим додатком для відстеження сну на ваших Apple Watch.

Вранці можна побачити аналіз фаз сну, включаючи час глибокого і легкого сну. Програма також аналізує звуки навколо вас, щоб дізнатися, як це впливає на ваш режим сну. Ви можете навіть переглядати зведену діаграму пульсу під час сну.

Підписка на програму відкриває дві функції. Ви можете переглядати повну історію сну та відстежувати тенденції свого сну, щоб побачити, як нові звички впливають на ваш сон.

Завантажити: NapBot (Безкоштовно, доступна передплата)

4. Sleep Center

Sleep Center використовує як Apple Watch, так і iPhone, щоб надати повний набір інструментів для відстеження сну. На годиннику ви можете встановити інтелектуальний будильник, звуковий або тактильний, щоб будити вас щоранку під час найлегшої фази сну.

Вночі, якщо програма виявляє, що ви хропете, годинник злегка вібрує, щоб спонукати вас рухатися і перестати хропіти. Це робить його найкращим додатком для сну Apple Watch для хропучих.

На вашому iPhone програма використовує інтелектуальне виявлення, щоб записувати кількість хропіння в нічний час. Додаток також показує статистику вашого нічного сну, включаючи якість сну та різні тенденції сну. Щоб краще зрозуміти свій сон, ви також можете додати різні фактори, такі як алкоголь або стрес, а також ваш настрій після пробудження.

Безкоштовна версія програми пропонує обмежені функції. Щоб розблокувати повне використання всіх чотирьох модулів, вам необхідно здійснити покупку в програмі.

Завантажити: Sleep Center (Доступна безкоштовна покупка в додатку)

5. Sleep ++

Більшість програм для відстеження сну потребують підписки або покупки в програмі, щоб розблокувати найпросунутіші функції. Але Sleep ++ це абсолютно безкоштовний спосіб відстежувати сон. У програмі є як автоматичний, так і ручний режим відстеження сну. Для кожної ночі ви можете переглянути звіт із даними, включаючи тривалість сну та якість сну.

Додаток також показує тенденції сну, наприклад, скільки ви спите щоночі на тиждень, і прогрес у досягненні індивідуальної мети сну.

Купівля у додатку видаляє всю рекламу.

Завантажити: Sleep ++ (Доступні безкоштовні покупки у додатку)

6. Pillow

Pillow — чудова універсальна програма для відстеження сну для ваших Apple Watch. Програма автоматично визначає, коли ви спите, і починає аналізувати дані. Можна також запустити сеанс сну вручну. Вранці ви можете прокидатися під розумний будильник, який попереджає вас про найлегшу стадію сну.

Після кожної ночі ви можете переглядати звіт, який надає широкий спектр інформації, включаючи графік частоти пульсу, накладений поверх даних аналізу сну. На діаграмі показано певні стадії сну, такі як швидкий сон, легкий сон і глибокий сон.

Програма автоматично оновлює категорію «Сон» у Apple Health і навіть порівнює якість сну з іншими показниками, які можуть вплинути на сон, такими як вага, споживання кофеїну та артеріальний тиск.

Підписка відкриває доступ до преміум-функцій, включаючи необмежену історію сну, аналіз серцевого ритму, персональні поради зі сну та багато іншого.

Завантажити: Pillow (Безкоштовно, доступна передплата)

7. Sleep Tracker for Watch

Не панікуйте, якщо ваш iPhone немає поруч, коли ви використовуєте Sleep Tracker for Watch. Незалежна програма Watch може працювати без iPhone і повністю аналізувати нічний відпочинок. Ви можете бачити всі дані на пристрої, що носиться. Коли ви підключаєтеся до свого iPhone, всі дані надсилаються на телефон.

Після запуску сеансу на годиннику можна побачити режим сну, в якому відображається час сну, час у ліжку та інформація про частоту пульсу в реальному часі. Щоб краще фіксувати точну інформацію про сон, ви можете налаштувати рівень чутливості безпосередньо у програмі годинника.

Коли ви прокидаєтеся, програма швидко фіксує ваш пульс у стані спокою, що є хорошим показником загального стану здоров’я. На iPhone ви можете побачити більш докладну інформацію, таку як оцінка швидкого сну та типи руху, які відбулися протягом ночі.

Завантажити: Sleep Tracker for Watch (3,99 долара США)

Отримайте найкращий нічний відпочинок з програмами для сну Apple Watch

Як бачите, існує безліч відмінних програм для відстеження сну, які допоможуть вам зрозуміти, що відбувається вночі. Багато хто з них націлений на те, щоб допомогти вам краще виспатися, хоча пошук кращого трекера сну Apple Watch для ваших потреб може вимагати деяких спроб і помилок.

Який би додаток для відстеження сну ви не використовували, перед сном обов’язково потрібно мати заряджений годинник. Обов’язково ознайомтеся з найкращими способами економії заряду акумулятора на Apple Watch, щоб бути готовим піти на ніч.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *