April 23, 2024

Навіщо записувати відео екрану Айфон та кому це потрібно? Виявляється, така необхідність існує і, судячи з величезної кількості запитів, вона досить затребувана. Найбільш актуально це для блогерів, людей, які хочуть візуально продемонструвати способи налаштування смартфона, заскринити помилку, поділитися відеоігри, роботи з програмами та багато іншого. У будь-якому випадку, багатьом з нас може хоча б одного разу знадобитися записати відеоскрин дисплея Айфона, тому давайте розберемося як це зробити.

Ще в 2017 році в iOS 10 не існувало стандартного функціоналу, який дозволив би записувати відеоролики з екрану iPhone. Тому людям доводилося шукати сторонні рішення, робити jailbreak, або користуватися допомогою онлайн сервісів. Чи треба говорити, що вся ця тяганина заради запису кількох секунд відео того не коштувала. Але що вдієш, іншого виходу не було. Поки не з’явилася iOS 11, в якій вже була реалізована системна можливість запису екрана. Тому в сучасних смартфонах Apple цією опцією скористатися дуже легко, нижче ми наводимо покрокову інструкцію.

Інструкція як записати екран Айфону

Щоб увімкнути вбудовану функцію запису, необхідно виконати всього кілька простих кроків:

Розблокуйте iPhone, перейдіть до «Системні налаштування» — «Пункт керування» — «Налаштувати елементи керування». Відкриється вікно з переліком активованих та неактивних опцій. Знайдіть “Запис екрану” і натисніть на зелений плюсик навпаки щоб увімкнути;

Проведіть пальцем знизу вгору (свайп), щоб відкрити пункт управління (у моделях X і вище потрібно змахнути з правого верхнього кута вниз). Там окрім знайомих значків вкл./вимк. Wi-Fi, Bluetooth та ін. ви побачите новий віджет у вигляді квадрата з точкою посередині. Це кнопка запуску програми запису. Ви можете відразу натиснути на іконку — почнеться трисекундний відлік, після якого піде запис. Для виклику розширених налаштувань переходимо до наступного кроку;

Щоб відкрити додаткові параметри, натисніть іконку на кілька секунд. Відкриється віконце програми запису екрана iPhone. Внизу ви також побачите значок мікрофона, таким чином можна вимкнути його, або залишити увімкненим, щоб записати відео з дисплея Айфона зі звуком. Для початку запису натисніть «Почати запис»;

Для зупинки запису необхідно знову відкрити панель керування та клацнути по іконці повторно. Або торкнутися червоної лінії, яка з’являється на час зйомки у верхній частині екрана. З’явиться віконце з питанням “Зупинити запис екрана”, виберіть “Зупинити”. Записане відео автоматично збережеться у «Фото», де його можна буде переглянути та відредагувати.

Ось так легко, без довгих мук, можна записати екран Айфона зі звуком або без. Сподіваємось цей матеріал був корисний для вас! 

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *