July 15, 2024

Аналітична фірма Counterpoint Research повідомила, що Apple вперше випередила Android-виробників з охоплення ринку смартфонів у США.

На кінець червня 2022 року частка iPhone перевищувала 50%. Близько 150 пристроїв, що використовують Android, становлять решту, серед них лідирують Samsung та Lenovo.

Операційні системи схожі на релігії – вони ніколи не змінюються. За останні чотири роки відтік користувачів завжди був з боку Android до iOS.

– Джефф Фелдхак, директор з досліджень Counterpoint

Оцінки проводилися з урахуванням «активної встановленої бази, а чи не по поставкам. Активна база враховує мільйони людей, залучених в екосистему Apple через ринок уживаних телефонів, а також тих, хто використовує iPhone, куплені багато років тому.

На наступному тижні Apple покаже iPhone 14. Експерти вважають, що поява дешевої Plus-версії додатково спонукає переходити з Android на iOS.

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *