July 15, 2024

PDF, як і раніше, залишається одним з найпопулярніших форматів для обміну документами, оскільки він відрізняється ергономічністю та зручністю у використанні. А якщо у вас встановлений спеціальний інструмент для розкриття всього потенціалу цього формату, ви зможете творити з ним дива. Звичайно, для цього потрібна потужна утиліта, яка дозволить редагувати відповідні документи. Сьогодні якраз про таких ми й поговоримо.

PDFelement 6 і PDFelement 6 Pro для Mac

PDFelement 6 для Mac є одним із найкращих інструментів для роботи з PDF. Додаток поєднує безліч корисних функцій, які включають редагування, створення, перетворення, анотування, захист паролем і підпис документа. У нього зручний і простий у використанні інтерфейс, а користувачі Microsoft Word взагалі почуватимуться як вдома і не повинні мати особливих проблем при вивченні функцій програми.

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDFelement 6 та PDFelement 6 Pro для Mac. Фото
Фото: appleinsider.ru

Ви можете створити PDF з нуля і редагувати його так само, як документ у Word, або завантажити вже створений PDF-файл простим натисканням кнопки «Завантажити». Є підтримка Word, Excel і PowerPoint, тому ви не обмежені тільки PDF-файлами. Спробувати PDFelement 6 для iOS можна тут , причому абсолютно безкоштовно.

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDFelement 6 та PDFelement 6 Pro для Mac. Фото
Фото: appleinsider.ru
7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDFelement 6 та PDFelement 6 Pro для Mac. Фото
Фото: appleinsider.ru

У режимі редагування PDFelement дозволяє змінювати текст та зображення, а також легко зберігати макет вихідного документа, використовуючи функцію редагування рядків та абзаців.

PDFelement також пропонує професійну версію програмного забезпечення для редагування PDF під назвою PDFelement 6 Pro для Mac. Додаток обійдеться дорожче, але включає ряд додаткових функцій.

PDFelement 6 Pro поставляється з тими самими базовими функціями, що й звичайна версія: редагування тексту, додавання зображень тощо. Додаткові функції включають розпізнавання форм з Word, Excel або інших програм Office у форми PDF за натисканням лише однієї кнопки. Pro-версія також може бути використана для створення PDF-файлів із усіх типів документів, включаючи текстові файли .rft та .txt.

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDFelement 6 та PDFelement 6 Pro для Mac. Фото
Фото: appleinsider.ru

Ще одна функція, доступна тільки в Pro-версії PDFelement 6, – це можливість створювати та редагувати PDF-файли з відсканованих документів.

PDFelement 6 Pro також підтримує автоматичне розпізнавання полів форми та отримання великих обсягів даних. Все це допомагає підвищити швидкість обробки даних та працювати з PDF як професіонал.

Вартість: Безкоштовно/$59.95/$99.95

PDF Expert

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDF Експерт. Фото
Фото: appleinsider.ru

PDF Expert — одна з програм Readdle для редагування PDF на iOS. Версія для Mac, випущена в 2015 році, отримала хороші відгуки та високу рекомендацію редакторів Apple.

Коштує задоволення недешево, але за його допомогою ви можете змінити налаштування читання PDF-документа, щоб розслабити очі, з можливістю вибору денних, нічних та інших фільтрів. Крім того, за допомогою пошуку можна легко знаходити документи та текст усередині, а також коментувати документи. Якщо ви працюєте на iPad Pro, ви навіть можете використовувати Apple Pencil.

Під час редагування тексту на Mac PDF Expert автоматично визначає шрифт, розмір та інші параметри. Ви можете просто замінити будь-який текст і використовувати його для цифрового підпису документів. Відредаговані PDF-файли можуть бути завантажені майже в будь-які «хмари», такі як Dropbox та Google Drive, де інші можуть отримати доступ до них для спільної роботи.

Вартість: Безкоштовно/$79.99

Adobe Acrobat Pro DC

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. Adobe Acrobat Pro DC Фото
Фото: appleinsider.ru

Створення професійних PDF-документів , якими ви можете поділитися з колегами або надати клієнтам, є дуже важливим. Adobe Acrobat Pro DC пропонує підписку на програмне забезпечення для редагування PDF з різноманітними функціями, щоб допомогти вам працювати з PDF-файлами в будь-якому місці з вашого Mac.

Крім створення PDF, програма вміє багато чого ще:

 • Експорт PDF-файлів у Word та інші формати Microsoft, такі як Excel та PowerPoint
 • Редагування зображень та тексту для додавання фотографій, зміни шрифтів та виправлення помилок
 • Захист важливих PDF-файлів
 • Електронний підпис
 • Перетворення форм Excel, Word або паперових документів у форми PDF, які можна підписати і заповнити
 • Підготовка PDF-файлів до друку з можливістю редагування

Adobe Acrobat Pro DC – повнофункціональний та потужний PDF-редактор для Mac, він також надає безкоштовну пробну версію, але за використання повної версії програми доведеться заплатити.

Вартість: Безкоштовно/837 руб. в місяць

Редактор PDF 6

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. PDF Editor 6. Фото
Фото: appleinsider.ru

PDF Editor 6 дозволяє творити з вашими PDF-файлами справжні чудеса. Не можна не відзначити можливість об’єднання кількох документів в один PDF-файл. Відкриваєте відповідний режим, перетягуєте у спеціальне віконце потрібні файли (PDF, картинки, документи Office та інше), натискаєте кнопку – і на виході отримуєте один великий файл у форматі PDF. Це може бути корисно, якщо ви хочете надіслати комусь кілька документів для ознайомлення, але побоюєтеся, що один з них буде втрачено з поля зору.

Якщо вам необхідно внести до свого PDF-файлу елементи інтерактиву, ви можете додати до нього вбудовані форми, які можуть бути організовані як комірки для позначки, списки, кнопка, перемикач або текстовий блок. У програмі ви можете вибрати, як потім розпоряджатися отриманими даними.

Готовий файл можна експортувати в будь-якому з популярних форматів: як у PDF або графічному, так і Microsoft Office . Адже якщо ви хочете відправити його колегам для подальшого редагування, формат Word тут буде найбільш вдалим.

Програма PDF Editor 6 для Mac доступна у двох версіях: пробної та платної. Щоб ознайомитися з базовою функціональністю та інтерфейсом програми, рекомендується спочатку завантажити випробувальну версію, і якщо все сподобається – придбати повну.

Вартість: Безкоштовно/$89.95

Перегляд

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. Перегляд. Фото
Фото: appleinsider.ru

Перегляд – це встановлений інструмент, який постачається з кожним Mac. Хоча він переважно використовується для перегляду зображень, він також може бути використаний для перегляду та редагування PDF-файлів.

Кількість функцій для редагування тут не така велика, як у інших редакторів у нашому списку, але його можна використовувати для виділення тексту, додавання різних фігур і експорту до нотаток. Ви також можете додати цифровий підпис, використовуючи «Перегляд», через підключений трекпад, або написавши його на папері та піднісши до вбудованої камери Mac.

Вартість: Безкоштовно

Skim

7 найкращих (і безкоштовних) редакторів PDF для Mac та iOS у 2019 році. Skim. Фото
Фото: appleinsider.ru

Також непогана утиліта для редагування, читання та додавання анотацій у PDF. Не така просунута, як PDFelement 6 Pro або Adobe Acrobat, але дозволяє додавати нотатки, захищати документи паролем і інтегруватися з SyncTex, LaTeX і PDFSync. Щось між стандартним «Переглядом» та професійними рішеннями.

Вартість: Безкоштовно

Без додатків на iPhone

Багато власників iPhone, коли отримують поштою PDF-файли, чомусь відразу впадають у ступор — не знають, як внести в документ зміни без використання сторонніх додатків. Якщо мова йде про невеликі редагування, можна внести їх прямо з програми «Пошта», «Повідомлення», iCloud Drive та інших стандартних програм.

Зробити це досить легко. Натисніть на отриманий PDF файл (не відкривайте його в іншій програмі) – у правому нижньому кутку ви побачите іконку, схожу на портфель. Щоб додати текст або підписати документ, скористайтеся іконками на нижній панелі (для тексту, відповідно, літера «Т»). Це меню швидкого редагування PDF, коли потрібно внести невеликі косметичні зміни.

Після завершення редагування натисніть кнопку «Готово». Якщо ви здійснювали його в програмі «Пошта», вам буде запропоновано відразу надіслати новий лист із відредагованим файлом.

Вартість: Безкоштовно

About Author

Doctor Apple

Doctor Apple – це професіонал своєї справи. Має великий досвід у технічних оглядах. Він просунутий користувач техніки Apple. У його арсеналі є iPhone, MacBook, Magic Mouse, Apple Watch, iPad, Air Pods, iMac та деякі інші аксесуари від Купертіно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *